In de directe omgeving van Thermen Anholts vind je een unieke bed and breakfast: Landhotel Aquamarijn. Combineer je jouw bezoek aan de Thermen met een overnachting in deze B&B, dan kun je gebruik maken van een uniek arrangement. Met dit arrangement kom je helemaal tot rust, eerst met een comfortabele overnachting in Landhotel Aquamarijn en vervolgens tijdens een verwendag in Thermen Anholts.
B&B met unieke locatie
Landhotel Aquamarijn heeft een unieke locatie, direct aan het Stieltjeskanaal. Dit unieke kanaal verbindt het woonadres van Vincent van Gogh in Nieuw Amsterdam en Coevorden, de enige stad in Drenthe met een kasteel, met elkaar. Landhotel Aquamarijn ligt direct aan dit bekende vaar- en viswater, op slechts 8 kilometer van Emmen. Slaap je in B&B Landhotel Aquamarijn, dan kun je de bijzondere omgeving van het Stieltjeskanaal goed verkennen.
Accommodaties van Landhotel Aquamarijn
De meeste bed and breakfast bieden slechts enkele kamers aan, die vrijwel allemaal hetzelfde zijn. Boek je een kamer bij Landhotel Aquamarijn, dan kun je kiezen in wat voor accommodatie je wilt overnachten. De bed and breakfast heeft een sfeervol vakantieappartement gebouwd in het gerenoveerde stookhok naast de oude boerderij, maar er zijn ook twee luxe tweepersoonskamers in de boerderij zelf. En slaap je liever in een vierpersoonskamer met het gezin of met een groepje goede vriendinnen? Dan is dit ook mogelijk, want in de oude boerderij is ook een luxe vierpersoonskamer gebouwd.
Daarnaast vind je op het boerenerf van Landhuis Aquamarijn vijf luxe hotelhuisjes. Deze zijn voorzien van alle comfort en hebben een driesterren hotelbeoordeling. Ook hebben de huisjes een prachtig uitzicht. Voor de mensen die wat meer van eenvoud houden, heeft Landhuis Aquamarijn een minicamping. Hier kun je overnachten in een tent, maar ook in je caravan of in je camper.
Thermen Anholts op nog geen 10 minuten
Kortom een heerlijk, uniek B&B als je na een dagje Thermen Anholts nog niet naar huis wilt. Daarnaast ligt Landhotel Aquamarijn op nog geen 10 minuten afstand ligt van Thermen Anholts. Je kunt na een dagje sauna dus vrijwel meteen je bed induiken 🙂